December. De maand van rokende schoorstenen, ruiten krabben en (met een beetje geluk) witte Barbapapa-esque wezens in de tuin. Van hoefdieren op ongewone plekken, bebaarde in het rood uitgedoste mannen en frituurgebak. Van vele feestjes en dinertjes met familie en vrienden. Van stamppotten, rookworst, hachee en erwtensoep. Kortom: Winterkost!
Voor ons & De Schoenfabriek dé inspiratie voor een nieuw festival, met de volgende ingrediënten:
7 scheppen gezellige feestjes
300 gr leuke mensen
5 eetlepels lekker eten
flinke snuf kunst&cultuur
Alles in een kom kwakken
25 min laten sudderen
= Winterkost Festival!
Van 26 december t/m 1 januari serveren we stevige kost, met (vanaf 27 dec) elke middag een kindermenuutje (programmering door het Vasim Familietheater en Oddstream) en ’s avonds haute cuisine voor volwassenen, met o.a. literatuur, muziek & dansen!
26 dec
We trappen Winterkost af met de tweede editie van Kerstsaus! Diverse Nijmeegse DJs draaien samen een mix van (on)bekend werk om de kerstkilo’s op weg te dansen.
27 t/m 30 dec
[ we zijn nog bezig met de spreekwoordelijke puntjes op een bepaalde klinker – meer info volgt snel ]
31 dec
We sluiten af met het leukste eindejaarsfeest van Nijmegen: Fuif=IN! En we vieren alweer het 5-jarige jubileum, dus we gaan flink uitpakken met de Loco Loco’s.
Smakelijk!
